Multisped AS er et selskap eid av Toten Transport A/S (60 %), LRN Transport AS (22,5 %) og Schenker AS (17,5 %). Selskapet har som formål å tilby transport- og spedisjonstjenester til i hovedsak selskapene i Raufoss Industripark.

Virksomheten foregår ut ifra leide lokaler i Raufoss industripark (RIP) i Vestre Toten kommune.
Transportoppdragene utføres over hele verden.
Selskapets hovedgrunnlag er kontrakter med varierende varighet med de forskjellige selskaper i RIP.

Møt teamet

Her er laget som dere treffer hos oss. Våre ansatte har høy kompetanse på transport og spedisjonsløsninger

Rune Karlsen

Daglig leder

+47 61154458
+47 99534904
rune@multisped.no

Svenn-Erik Danielsen

Befrakter bil/båt/fly

+47 61154456
+47 97000733
sed@multisped.no

Tove Eikelund

Import spedisjon

+47 61154454
tove@multisped.no

Knut Egil Thorvalsen

Befrakter Eksport kontinent

+47 61154457
+47 91152092
ket@multisped.no

Ewa Myrdahl

Eksport spedisjon

+47 61154453

ewa@multisped.no

Jim Brynjulfsen

Befrakter NO/SE/FI/DK

+47 61154455
+47 95123658
jim@multisped.no

Annette Jacobsen

Eksport spedisjon

+47 61154452

annette@multisped.no

Mette H. Ringvoll

Import spedisjon

+47 61154460
mette@multisped.no